Třída 3. VA ve čtvrtek 14. března 2024 podnikla inspirativní a přínosný výlet do Prahy, kde navštívila populární veletrh CareerExpo, konaný v prostorách O2 Universa. Tato jednodenní exkurze se uskutečnila v rámci školního programu na podporu profesní orientace a osobního rozvoje studentů.

CareerExpo 2024, jakožto první větší veletrh pracovních příležitostí a vzdělávacích programů v České republice, přilákal studenty a zájemce nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Pro třídu 3. VA to byla jedinečná příležitost setkat se s předními zaměstnavateli a odborníky z různých oborů. Studenti měli možnost účastnit se workshopů, různých simulátorů virtuální reality, prezentací či panelových diskuzí.

Michal Martinec, Adam Janouš, 3. VA