V úterý 25. 4. 2017 se naši žáci zúčastnili 1. ročníku soutěže oblastního kola Ústeckého a Libereckého kraje Jízdy zručnosti 2017, kterou pořádalo Gymnázium a SOŠ Podbořany. Jízda zručnosti se prováděla traktorem Zetor 5211 s traktorovým přívěsem 5t. Prvky jízdy byly např.: přejezd lávky pravým předním kolem, pravoúhlá zatáčka, zacouvání s přívěsem, slalom a další.

Zajímavostí této soutěže bylo, že se akce účastnila i jedna dívka. Naši žáci se umístili na 6. místě Miloš Michl ze třídy 2. A a na 9. místě Josef Páral ze třídy 2. D. Doprovod jim dělal učitel praxe naší školy D. Derynek, který kluky moc chválil.

M. Šinfeltová Nováková – studijní oddělení